• Wpisów: 44
  • Średnio co: 24 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 00:30
  • Licznik odwiedzin: 6 911 / 1107 dni
 
czarna1468
 
Black Teen Wolf: Un alma - Kryjówka

  Godzina 16:30. Drogi pamiętniku!
,,Simon jest moim najlepszym przyjacielem. Razem postanowiliśmy kiedyś otworzyć pizzerię. Nie wiemy jeszcze tylko jak ją nazwiemy. Na razie jesteśmy w liceum więc jeszcze dużo czasu zanim zrealizujemy nasz plan,, Cassie na chwilę przerwała pisanie i rozejrzała się.
,, Simon nie miał racji mówiąc że to zwykły las na skraju góry. Jest tu coś więcej. Jest tu tak spokojnie, bo nikt tu nie przychodzi oprócz mnie. Tylko Simon wie o tym pięknym miejscu , choć on też prawie w ogóle się tu nie pojawia. Wczoraj spotkałam w szkole chłopaka. Właściwie to wpadłam na niego na korytarzu. Wydawał mi się znajomy. Był bardzo przystojny i miły. W gruncie rzeczy go nie znam, ale to przecież zawsze może się zmienić.,,
Cassie zamknęła pamiętnik i poszła spotkać się z jej przyjaciółmi , Simonem, Caroline i Melissą w kawiarni. Idąc lasem miała wrażenie jakby ktoś ją śledził. Co jakiś czas oglądała się za siebie , jednak nikogo nie widziała. Zaczęła iść szybciej.
- Ktoś tu jest? Pokaż się ! - zaczęła krzyczeć jednak nikt jej nie odpowiadał.
Cassie nie chciała by ktoś jeszcze znał jej kryjówkę. By spędzał czas w miejscu , które Cassie kochała za to że oprócz niej nikogo tam nie było.
Kiedy dotarła do kawiarni, Caroline , Melissa i Simon już tam byli. A więc skoro nie Simon to kto był w lesie? Kto obserwował Cassie gdy pisała w pamiętniku?

Nie możesz dodać komentarza.