• Wpisów: 44
  • Średnio co: 24 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 00:30
  • Licznik odwiedzin: 6 911 / 1107 dni
 
czarna1468
 
Black Teen Wolf: Chłopak znikąd
Un alma...

 Cassie przechodziła obok lasu. Było jeszcze bardzo wcześnie a lekcja zaczynała się dopiero za 2 godziny. Dziewczyna jednak tym razem bała się odwiedzić swojej kryjówki i pisać w pamiętniku jak robiła to każdego dnia. Po tym jak ktoś ją obserwował ostatniego dnia bała się przychodzić do tego miejsca. Nagle Cassie usłyszała szelest liści.  Coś obok niej bardzo szybko się poruszyło. Było zbyt szybkie by Cassie mogła to zobaczyć. Wiedziała jedno - to coś ją znowu obserwowało. Dziewczyna postanowiła stawić czoła lękom i ruszyła w głąb lasu. Czuła że nie jest sama. Kiedy dobiegła do miejsca w którym przesiadywała ,  zobaczyła kogoś siedzącego na jej ulubionej , drewnianej ławce. Był to ten sam chłopak na którego wpadła na korytarzu.
- ,,Nie dość że mnie śledzi to jeszcze ma czelność siadać na mojej ławce,, - pomyślała
Chłopak spojrzał na Cassie ze zdziwieniem. Nic dziwnego. W końcu dziewczyna miała pełno liści w jej bardzo jasnych złotych włosach , jedno szkło z jej okularów przeciwsłonecznych zniknęło , a jej buty były całe w błocie i miała rozwiązane obie sznurówki.
- Hej! To znowu ty. Po raz kolejny się spotykamy! To chyba przeznaczenie. - powiedział chłopak.
- Nie wierzę w przeznaczenie.
- A w miłość od pierwszego wejrzenia?
- Nawet cię nie znam! - odparła dziewczyna.
- Hej spokojnie... tylko pytam. A tak przy okazji to jestem Jason. Nie rozumiem czemu jesteś zła.
Cassie przyjrzała się dokładnie chłopakowi. Miał w sobie coś takiego co sprawiało że Cassie nie mogła oderwać od niego wzroku. Był taki tajemniczy. Dziewczyna spojrzała mu w oczy i od razu się uspokoiła. Czuła jak by ktoś ją zahipnotyzował. Po chwili wyrwała się z zadumy i zaczęła wypytywać chłopaka co tu robi. On wyjaśnił jej że potrzebował ciszy i spokoju i że to miejsce jest dla niego idealne. Może Cassie da się przekonać do dzielenia z kimś jednej ławki także poza szkołą....

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego